Zapraszamy na witariadę 2022!

0
70

Czym jest witariada? Jest to największy festiwal o tematyce zdrowotnej organizowany w Polsce. Najbliższe wydarzenie będzie zorganizowane już w lipcu. Będzie to doskonała okazja, żeby wziąć udział w warsztatach na temat zdrowia, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki związanej ze zdrowym odżywianiem. Biorąc udział w wydarzeniu poza zagadnieniami typowo zdrowotnymi dowiesz się jak poprawić produktywność i rozwinąć karierę.

Czego można się spodziewać podczas witariady?

Witariada to ogromna dawka wiedzy i informacji na temat zdrowego żywienia. Przygotowane będą także ciekawe warsztaty skupiające się na rozwoju osobistym i duchowym. Nie jest to jednak event wyłącznie edukacyjny. Organizatorzy dbają o to, żeby witariada była atrakcyjnym i relaksującym czasem. Na uczestników poza wykładami czekają koncerty, ogniska z muzyką na żywo oraz przede wszystkim możliwość poznania wielu wspaniałych ludzi, którzy mają podobne zainteresowania i podejście do życia.

Podczas witariady uczestnicy będą mieli możliwość skosztowania witariańskich rarytastów. Wszystkie przygotowane z miłością, na bazie świeżych owoców i warzyw. Po smacznych przekąskach uczestnicy będą mieli okazję spożytkować zdobytą energię podczas ćwiczeń fizycznych. Przygotowane będą między innymi ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia interwałowe oraz zajęcia z jogi i tańca. Poza tym, organizatorzy zapowiadają możliwość poznania rytuałów tybetańskich. Na uczestników czekały będą misy tybetańskie, gongi, olejki eteryczne oraz inne ciekawe akcesoria nawiązujące do kultury Tybetu.

Jak dołączyć do witariady?

Witariada jest wydarzeniem biletowanym. Bilety można nabyć na stronie organizatora: https://www.witariada.com/.